Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi.

Makina te perdorura deri ne 500 euro

000 Euro. online mandarin class. skeeve italian words

1. . Blejm makina per skrap. 1800 euro.

.

Mos harroni makinat e tjera jan&235; t&235; renditura sipas markave n&235; krahun e majt&235; Ju faleminderit Apartamente deri n&235; 50 000 Euro.

Full extra options like 360 camera Roof top Leather interior AMG wheels and other parts Blindspot support Like brand new Parked in closed garage Imported.

Deri tani jemi shfletuar 171,531,192 her&235;.

3 Benzin gaz 2006.

800 Euro. Me mundsin pr ti shikuar njoftimet pr marka t veanta, dhe pr ti filtruar njoftimet n baz t mimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhs, Targave t makins, ju mund t shfletoni n njoftimet pr Makina te. 1900 cc, Naft&235; 198000 km Mekanike Gri. .

. Deri tani jemi shfletuar 171,531,192 her&235;. Full extra options like 360 camera Roof top Leather interior AMG wheels and other parts Blindspot support Like brand new Parked in closed garage Imported.

Minivan, Manual, Benzin&235;, 2WD, Gri, 5 Dyer, 5 vendesh, 4 cilindra, 136 kf.
A Microsoft logo is seen in Los Angeles, California U.S. 26/11/2023. REUTERS/Lucy Nicholson

al &235;sht&235; platforma m&235; e mir&235; p&235;r shit-blerje t&235; makinave dhe veturave.

al Gjirafa auto Autostop vetura Aladini shop Gjirafa makina ne shitje celesi njoftime Gjirafa. .

16 Shk 1118. .

.

01. .

2020, pr mjetet e prdorura, lejohet regjistrimi pr her t par vetm nse prmbushin kategorin mjedisore EURO 4 e lart, ndrsa mjetet me kilometrazh 0 duhet t prmbushin kategorin mjedisore EURO 5 dhe EURO 6 (sipas kritereve t VKM Nr.

.

23,817 likes &183; 25 talking about this. . . 500 te certifikuara,Kondicioner,Pasqyra elektrike,Komanda ne timon,Sensor Parkimi,Goma te reja,Ardhur nga Zvicra Me dogan te paguar.

Karburanti Benzin. al kemi oferta m&235; t&235; mira t&235; lir&235;, makina t&235; p&235;rdorura p&235;rkat&235;sisht n&235; Shqip&235;ri - Shqip&235;ri. Krkoni pr makina ne shitje ne Tirane dhe zgjidhni midis t gjitha njoftimeve q tju paraqiten. Makina t&235; Sponsorizuara Reklama Autoshkolla 'Edison' B&235;n&235; Zbritje 5000 Lek Nga 38.

Gjeni makina ne shitje ne Tirane.

Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Feb 11, 2021 makina te perdorura ne shitje T gjitha Automjete Makina Tiran. Llogaria ime.